Nedělní setkání

Naše nedělní setkání jsou pravidelně v neděli od 9.30 do 11.00 hodin a jsou otevřené pro každého bez ohledu na věk nebo náboženskou zkušenost. Součástí setkání je moderní bohoslužba a samostatný program pro děti. Chceme vytvářet přátelské a srozumitelné prostředí, které pomáhá k poznání Boha a vztahům s lidmi. K přátelskému prostředí přispívá i naše klubová kavárna, které je otevřená pro ukončení hlavního programu.

Kontakt: 739 600 007

Objevování křesťanství

Desetitýdenní netradiční kurz pro lidi, kteří se chtějí dozvědět, o co v křesťanství jde nebo si osvěžit svoje poznatky o křesťanské víře. Hlavním podkladem pro společné hledání a diskusi je Markovo evangelium, které každý účastník dostane k dispozici na kurzu. Součástí přátelského a neformálního setkání je společné občerstvení.

Nový běh kurzu začíná ve čtvrtek 26. 9. 2019 od 17 hodin. Na kurz je vhodné se předem přihlásit na objev.krestanstvi@icloud.com

G1 mládež

Jsme skupina mladých lidí nazvaných G1, což znamená God first. Nevěříme totiž jen tomu, že Bůh existuje, ale tomu, že s ním můžeme mít osobní vztah. Stejně jako když máte blízkého člověka, který pro vás hodně znamená, tak podobně to máme s Bohem. Z vlastní zkušenosti víme, že život s Bohem je plný radosti, dobrodružství a stojí za to. Jsou vítáni všichni mladí lidé od 15 let, kteří hledají směr ve svém životě, odpovědi na své otázky, ale také ti, kteří chtějí poznat nové přátele nebo se chtějí prostě na konci školního týdne trochu odreagovat. Těšíme se na tebe každý pátek od 19 hodin!

Odkazy: Facebook: G1youth.vyskov, Instagram: g1youth_vyskov

Royal Rangers

Klub pro děti od 6 – 10 let, kde zábavnou formou usilujeme o rozvoj kladných vlastností dětí s důrazem na zdravý a plnohodnotný život. Vedle pravidelné týdenního setkání ve čtvrtek od 16hod jsou pro děti připravovány i speciální akce (výlety, víkendy, tábor).

Kontakt: 733 627 348, www.rr.vys.cz

Klub maminek Krteček

Setkání pro maminky s dětmi od 1-5 let, vždy ve středu od 9.30 hodin. Program je v pěkném prostředí dětské místnosti, která je vybavena cvičebními a herními pomůckami. Děti tu najdou nové kamarády a naučí se spolu s námi nové říkanky, písničky či něco pěkného vyrobí. Děti i maminky se mohou těšit na divadélko s pohádkou. Pro rodiče samozřejmě nechybí káva, čaj a možnost si popovídat o mateřských radostech či starostech.

Kontakt: 739 324 465, začínáme 11.9.2019.

Kurz Angličtiny

Kurz pro mírně pokročilé zájemce vedený kvalifikovanou a zkušenou lektorkou v příjemném a malém kolektivu. Na tento kurz je nutné se předem přihlásit a uhradit kurzovné.

Bližší informace - Mgr. Petra Hanáková, 777 961 872, začínáme 1.10.2019.