Nedělní bohoslužba

Naše nedělní setkání se konají pravidelně v neděli od 9.30 do 11.00 hodin. Pokud máte na srdci modlitby, ty se konají před bohoslužbou 9.00-9.20 . Nedělní setkání jsou otevřené pro každého bez ohledu na věk nebo náboženskou zkušenost. Součástí setkání je moderní bohoslužba a samostatný program pro děti. Chceme vytvářet přátelské a srozumitelné prostředí, které pomáhá k poznání Boha a vztahům s lidmi. K přátelskému prostředí přispívá i naše klubová kavárna, které je otevřená pro ukončení hlavního programu.

Kontakt: 734 167 646 (Dávid Kováč, pastor sboru)

 
 

Vyučování

Apoštolská církev, sbor Vyškov nabízí vyučování a učednické programy dle projeveného zájmu, zdarma. Jsme ochotni začít kurz i individuálně, pro jednoho zájemce. Na výběr je vícero kurzů, od přípravy na vodní křest, přes základní christologii, anebo netradiční kurzy s videem, jako je Objevování křesťanství a Objevování učednictví.

Na kurz je nutné se přihlásit. Výběr aktuálně dostupných kurzů, včetně možnosti se na ně přihlásit najdete zde. Kromě odeslání online formuláře je možné přihlásit se na kurz i telefonicky na t.č. 734 167 646 .

 
 

Klub maminek

Setkání pro maminky s dětmi od 1-5 let, vždy v úterý od 9.30 hodin. Program je v pěkném prostředí dětské místnosti, která je vybavena cvičebními a herními pomůckami. Děti tu najdou nové kamarády a naučí se spolu s námi nové říkanky, písničky či něco pěkného vyrobí. Pro rodiče samozřejmě nechybí káva, čaj a možnost si popovídat o mateřských radostech či starostech.

Kontakt: 734 167 647 (Jana Kováčová), začínáme po prázdninách 5.9.2023.

 
 

Skupinky

Kromě nedělního setkání se setkáváme ještě na malých skupinkách v průběhu týdnu, kde osobnější prostředí menšího počtu lidí lépe umožňuje vzájemné sdílení a duchovní péči.

Bližší informace ohledně možnosti se zapojit, časech a místech setkávání - 734 167 646 (Dávid Kováč, pastor sboru).

 
 

Modlitební setkání

Věříme v důležitost i moc modliteb. Proto se scházíme jednou týdně k společným modlitbám. Setkání je otevřené jen pro ty, kdo se opravdu chtějí modlit, pěstovat svou duchovní citlivost a nechat se proměňovat Svatým Duchem.

Každá středa 18:30-19:30. Vedoucí: Jana Kováčová, DiS. (734 167 647).