Jsem vděčná za svůj život! Přestože zatím nebyl tak dlouhý, objevily se v něm některé ne úplně lehké věci, ale taky jsem mohla zažít plno zázraků a mohla jsem zjistit, co znamená být pro někoho vzácná a milovaná.

Narodila jsem se do věřící rodiny, kde jsem byla od malička vedena k víře v Boha. A jak to tak bývá, bylo pro mě samozřejmostí věřit, že Bůh stvořil svět, že tady na zemi byl Ježíš, který zemřel za naše hříchy.. Přesto jsem však měla období, kdy jsem se musela sama rozhodnout, jak chci dál žít. Jestli chci v tyto věci vůbec věřit a jestli chci, aby byl pro mě Bůh mojí prioritou nebo si chci žít jen podle sebe.

Právě v této době pro mě byli kamarádi snad to nejdůležitější v mém životě. Měla jsem skvělou partu kamarádů, kteří ale v Boha nevěřili. Trávila jsem s nimi hodně času. Docela často jsme chodívali do hospody nebo na nějakou podobnou akci. A tyhle setkání začaly můj život ovlivňovat čím dál víc. A já věděla, že teď je čas se rozhodnout, jak můj život bude pokračovat. A rozhodla jsem se. Stále jsou to moji přátelé, ale už nejsou na prvním místě. Tam je Bůh. On je to nejdůležitější, co ve svém životě mám a nikdy tohoto rozhodnutí nebudu litovat.

Osobní kontakt:

katy.bal@seznam.cz

tel: 737 632 396